Humble Bundle Steam Üzerinde Ücretli Satılan Bir Oyunu Kendi Platformunda Ücretsiz Yaptı

18

Humble Bundle tarafından Kingdom : Classic oyunu ile ilgili olarak yeni bir kampanya gerçekleştirildi. Söz konusu kampanya kapsamında Steam üzerinden 10 TL ödeyerek satın alabildiğiniz Kingdom : Classic oyunu Humble Bundle üzerinde ücretsiz olarak sunuldu.

Kampanya kapsamında kısıtlı bir süreliğine ücretsiz hale gelen Kingdom : Classic oyunu genel itibariyle deneyimleyen oyuncuların memnun kaldığı bir yapım ve bu açıdan değerli oyunlardan biri olduğunu söylemek mümkün. Yine de oyunun platform oyuncularına yönelik olduğunu yani platform oyunu sevmeyenlerin fazla ilgisini çekemeyeceğini belirtelim.

İki boyutlu bir platform oyunu olan Kingdom : Classic içerisinde rakiplerinize karşı savunma yapıyorsunuz. Rakipleriniz her gece saldırı düzenliyor ve sizin hedefiniz de bu saldırıları püskürterek galip gelmek oluyor. Ancak bunun için gerçekten de büyük bir mücadele ortaya koymalısınız.

Humble Bundle platformu daha önce de pek çok oyunu ücretsiz olarak sunarak dikkat ve taktir toplamıştı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.