Hunt Showdown 1.3 Güncellemesi Çıktı

108

Video oyunları için günümüzde artık büyük çaplı güncellemeler hazırlanıp paylaşılabiliyor. Bunlar genellikle sanal mağaza görevi gören launcher uygulamaları ile mümkün oluyor.

Hunt Showdown için büyük çaplı bir güncelleme hazırlanıyordu ve güncelleme en sonunda yayınlandı. Yapımcı firma, güncellemeyle ilgili olarak YouTube üzerinden oynanış görüntülerinin bulunduğu bir tanıtım videosu da paylaştı.

Güncelleme oldukça büyük çaplı olup boyutu da bunu gösteriyor. Çünkü 1.3 güncellemesini uygulamak için indirmeniz gereken boyut yaklaşık 4.8 GB ve bu internet bağlantınızın türüne göre uzun sürebilir.

Güncellemeyle birlikte oyun içerisine yeni oynanabilir karakterler ve yeni düşmanlar dahil ediliyor. Aynı zamanda yeni ekipmanlar ekleniyor ve daha pek çok değişiklik sunuluyor.

Hali hazırda Xbox One, PC, PlayStation 4 platformları için satışlarına devam eden Hunt Showdown, birinci şahıs rekabetçi PvP oyunları arasında önemli bir yere sahip olmayı başardı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.