Hunt: Showdown Büyük Bir İndirime Girdi

115

Steam üzerinde zaman zaman çeşitli büyük çaplı indirimler yapıldığını biliyoruz. Bu kez de çok sık büyük indirim almayan oyunlardan biri olan Hunt: Showdown yapımı indirime girdi.

Steam ana sayfası üzerinden yayınlanan Hunt : Showdown indirimi yüzde 45’a kadar dayanmakta. Böylece oyunun 109,00 TL olan normal fiyatı, yüzde 45 indirimle birlikte 59,95 TL’ye düşmüş durumda.

Crytek firması tarafından geliştirilen ve 27 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanan oyunun çıkışının üzerinden henüz bir yıl bile dolmadan böyle büyük bir indirim alıyor olması dikkat çekici bir husus. Hunt: Showdown’ın gerek oynanış gerek grafik açıdan da ditkkat çeken oyunlardan biri olduğunu belirtmek gerekiyor.

İndirimden yararlanabilmek için Hunt: Showdown resmi Steam sayfasına göz atabilirsiniz. Söz konusu sayfada oyunun yalın hali için sunulan bu indirimin yanında DLC içerikleri için de sunulan pek çok indirim mevcut.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.