Hunt Showdown Türkçe Dil Desteği Çıkıyor

681

Crytek firması tarafından geliştirilen ve yayınlanan Hunt Showdown ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Hunt Showdown, Türkçe dil seçeneği ile piyasaya sürülecek.

Oyunun hali hazırda Steam sayfasında İngilizce, Rusça ve Çince olmak üzere toplam üç dil desteğinin yer aldığını biliyoruz. Şu an erken erişim aşamasında olan oyunun tam sürümü henüz gelmedi. Bu sebeple yeni diller eklenebilir ve ekleniyor da. Son bilgilere göre oyuna Türkçe dil seçeneği dahil ediliyor.

Crytek, kurucuları Türk olmasından ve Türkiye’de benimisenmiş bir marka olmasından dolayı Hunt Shdown oyununda ilk etapta Türkçe dil desteği sunmayınca tepki çekmişti. Açıkçası bu durum bizim de parantez açmamız gereken bir husustu. Fakat Crytek, Hunt Showdown için Türkçe dil desteğini de önümüzdeki günlerde sunacak. Böylece iddialı bir oyunu tamamen Türkçe olarak anlayarak oynayabileceksiniz.

Oyuna eklenecek olan diller  arasında sadece Türkçe de yer almıyor. Almanca, Portekizce, İtalyanca, Lehçe, Fransızca ve İspanyolca dilleri de oyuna eklenecek.

230 MB boyutunda güncelleme yapılacak

Hunt Showdown’a 230 MB boyutlu bir güncelleme gelecek ve bu güncelleme ile birlikte oyunda yer alan bazı hatalar giderilip performans, stabilite açısından daha iyi bir oyun elde edilecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.