Hyper Scape PC ve Konsollar İçin Ağustos Ayında Çıkıyor

51

Hyper Scape ile ilgili olarak yeni bazı gelişmeler meydana geldi. Gelen bilgiler oyunun PC ve konsollar için Ağustos ayında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Ubisoft tarafından bir süredir hazırlanan Hyper Scape video oyunu, son zamanlarda epey ilgi gösterilen battle royale akımının yeni bir temsilcisi olacak. Oyuncuların birinci şahıs bakış açısıyla oynayacağı oyun 12 Temmuz günü açık betaya girdi ve beta süreci 2 Ağustos gününe kadar devam edecek. Beta sürecinin tamamlanmasının ardından bir hafta kadar sonra oyun hhem PC hem de konsollar için çıkışını gerçekleştirecek. Açıklanana göre 11 Ağustos günü hem PC, hem Xbox One hem de PlayStation 4 için çıkacak.

Hyper Scape piyasaya sürüleceği zaman The First Principle isimli birinci sezon yeni içerikleri de beraberinde getirecek olup, birinci sezon toplamda 11 silah ve 11 hacka sahip olacak.

Battle royale oyunlarına son zamanlarda epey yoğun bir ilginin olduğunu biliyoruz. Aynı durumun Hyper Scape için de söz konusu olup olmayacağını zamanla göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.