I Am Jesus Christ, PC Platformuna Çıkıyor

293

PC platformu için yeni bir oyunun daha duyurusu yapıldı. I Am Jesus Christ, yakında PC için çıkacak.

SimulaM tarafından geliştirilen ve yayıncısı PlayWay olan yeni aksiyon simülasyon oyunu I Am Jesus Christ ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşandı.

Oyun Steam platformundaki yerini aldı ve resmi Steam sayfası üzerinde yapılan güncellemeden sonra Steam çıkış tarihi üzerinde Çok Yakında ibaresi yer aldı. Bu durumda I Am Jesus Christ oyunu kısa bir süre sonra PC platformu için piyasaya sürülecek.

Geliştirici oyun ile ilgili yazdığı tanıtım yazısında oyunun yeni ahit hikayelerinden esinlenen bir simülasyon oyunu olduğunu belirtti. Oyunda 2000 yıl önceki İsa Mesih’in yolunu izleyecek, Vatfiz edilmesinden Dirilişe kadarki bölümü kapsayacak.

Bir açık dünya oyunu olarak gelecek olan I Am Jesus Christ içerisinde insanları iyileştirecek, besleyeceksiniz. Aynı zamanda fırtınayı dindirmek, suda yürümek gibi pek çok mucizevi harekette bulunabileceksiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.