İki Büyük Oyun For Honor ve Alan Wake Aynı Anda Ücretsiz Oluyor

211
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Bazı oyunlar var ki alanında gerçekten de magazinsel bir yüze sahiptir. Her ne kadar muazzam derecede seviliyor olmasalarda ikisi de kategorilerinde dikkat çeken, akla ilk gelen oyunlardan. Bahsettiğimiz yapımlar Alan Wake ve For Honor.

Büyük umutlarla ortaya konulan bu iki oyun, günümüzde hala kitle kazanmayı sürdürüyor. Pek çok oyuncu henüz iki oyunla yeni tanışıyor veyahut henüz hiç tanışmamış olabilir. Ancak 2 Ağustos 2019 tarihinden itibaren iki oyunun da kullanıcı sayısının daha da artacağını düşünmekteyiz. Çünkü ikisi de bir süreliğine ücretsiz hale geliyor.

Oyunların ücretsiz olarak sunulacağı platform Epic Store olacak. Dün gece yaptığımız haberde sizlere Epic üzerinde artık iki  oyunun birden ücretsiz olarak sunulduğunu ifade etmiştik. Alan Wake ve For Honor oyunlarının ikisinin birden ücretsiz hale gelmesi ise kuşkusuz oldukça ender görülebilecek bir husus. Çünkü yapı itibariyle ikisi de kolay kolay ücretsiz verilebilecek nitelikte oyunlar değiller. Dolayısıyla tavsiyemiz hazır böyle bir fırsat sunulmuşken iki oyuna da ücretsiz olarak sahip olmanız. İki oyun da 2 Ağustos günü ücretsiz olacak.

OKU:  Ubisoft, For Honor için hazırladığı yeni DLC'yi 105 TL'den satacak

For Honor ve Alan Wake’i Epic mağazası üzerinden ücretsiz alabilirsiniz. Aldığınızda otomatik olarak kütüphanenize eklenir ve kalıcı olarak sizin olur. İndirme ve oynama zamanı tamamen size kalmış bir durum. Dilerseniz aylar sonra dilerseniz de kütüphanenize ekledikten hemen sonra oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir