Imperator: Rome İçin Güncelleme Paylaşıldı

275

Oyunlar günümüzde sıklıkla güncellemeler alıp kısa sürede daha iyi bir hale gelebiliyor. Imperator: Rome oyununun geliştiricisi yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyordu ve mevzu bahis güncelleme en sonunda yayınlandı.

1.0.1 güncellemesiyle beraber oyun özellikle daha hatasız bir hale geliyor ve bu da oyuncular için son derece mühim bir konu. Oyuncuların başına ağrı olan bazı önemli sorunlar giderildi. Aynı zamanda oyun performansında da optimizasyona gidilerek biraz daha iyi bir performans sunabilmesi sağlandı.

Oyun şu an Steam üzerinde yayınlanmakta olup 61,00 fiyat etiketine sahip. Steam üzerinde orta karar yorumlara sahip olduğunu da belirtelim. Bu zamana kadra yapılan yorumlar sonucunda oyunun kullanıcı puanı ‘Karışık’ şeklinde.

Imperator: Rome, Paradox tarafından geliştirilip yayınlanmakta olup 6 dil için resmi destek sağlamakta. Bu dillar arasında Türkçe yer almamakta.

Desteklenen diller şu şekilde:
Diller:
İngilizce ✔
Fransızca ✔
Almanca ✔
Rusça ✔
Latin Amerika İspanyolcası ✔
Basitleştirilmiş Çince ✔
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.