İndirimde Olan, Atıştırmalık Fiyatına Satılan İki Oyun: Limbo ve Inside

273

Steam üzerinde gerçekleştirilen yeni bir indirimle beraber Limbo ve Inside oyunları oldukça cazip fiyatlardan satılmaya başladı. Limbo’nun Steam üzerindeki fiyatı 18,00 TL idi. Aldığı %85 oranındaki büyük indirimle birlikte yeni fiyatı 2,70 TL olarak şekillendi.

Limbo özellikle bir dönem epey dikkat çekti. Türünün öncülerinden biri oldu. Çok fazla para harcanmadan da bir oyunun çok iyi olabileceğini oyunculara gösterdi. Bulmaca ve macera oyunu olan Limbo, aynı zamanda ürkütücü atmosferi ve her an sonunu merak ederek oynatabilmesi nedeniyle kaçırılmayacak oyunlardan biri.

İndirime giren bir diğer oyun da Inside oldu. Bu oyun da atmosfer olarak Limbo’ya epey benziyor. Yine yalnız başına hareket etmek zorunda olan ve türlü engelleri geçmesi gereken bir çocuğu canlandırıyoruz.

Inside normalde 31,00 TL’den satılıyor. Aldığı %65 oranındaki indirimle beraber yeni fiyatı 10,85 TL. Gerçekleştirilen Steam kampanyası akşam saatlerine kadar devam edecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.