Instagram Boomerang Yeni Özelliklere Kavuştu!

88

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, bir süredir Boomerang güncellemeleri üzerinde çalışıyordu. Bu çalışmaların sonucunda şimdi de Boomerang için gelen yeni özelliklerin videoları yayınlandı. Yayınlanan videolara bakılacak olursa Boomerang dört yeni özelliğe merhaba diyor.

Geçtiğimiz yılda Instagram, Boomerang’a yeni özelliklerin geleceğinin bilgisini vermişti ve sonunda o özellikler belli oldu. Instagram video yayınlayarak yakında gelecek Boomerang özelliklerini kullanıcılarına sundu. Boomerang’a SloMo,Echo ve Duo adlı özellikler dahil oluyor.

SloMo efekti ile Boomerang görüntülerinizi daha düşük ayarda oynatabileceksiniz. Echo özelliği ise videolarınıza hareket bulanıklığı getiriyor. Yani videodaki hareketleriniz arkada bir iz oluşturacak. Duo özelliği ise Boomerang’ınızın hızını gözler görülür seviyede artıracak ve böylece ortaya etkileyici bir görüntü çıkacak.

Bu üç yeni özelliğin kısa zaman içerisinde tüm Instagram kullanıcılarına ulaşması bekleniyor. Uygulamayı güncel tutmayı unutmayın.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.