Instagram Canlı Yayınlarına Artık Web Üzerinden Erişmek Mümkün

174

Sosyal medya platformlarından Instagram, web sürüme ve uygulama sürümüne sahip olup, uygulama sürümünde uygulanabilen pek çok fonksiyon web sürümünde uygulanamamakta. İşte bununla ilgili olarak yeni bir gelişme yaşandı. Artık bazı fonksiyonlar web versiyon üzerinde de uygulanabiliyor.

Instagram canlı yayın izleme özelliği yalnızca uygulama sürümünde aktif hale getirilirken yapılan bir değişiklikle birlikte artık web sürüm üzerinden de Instagram canlı yayınlarını izlemek mümkün. Böylece canlı yayınları artık bilgisayarınızdan da izleyebileceksiniz. Böylece hem daha büyük bir ekranda izleyebilecek hem de telefonunuzun şarjını muhafaza edeceksiniz.

Şu an Instagram üzerinde yayıncı açısından bakıldığında ise bir yayın başlatabilmek için hala mobil uygulama sürümünün kullanılabilir olduğunu belirtelim. Belki ilerleyen günlerde web versiyon üzerinden canlı yayın başlatma özelliği de aktif edilebilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.