Instagram Sık Sık Çökme Tehlikesi Altında Kalıyor

111

Popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram’da sıklıkla çökme durumları yaşanıyor. Bu kez de tam olarak çökme şeklinde adlandıramayacağımız ancak kısmi olarak önemli sorunların gözlemlendiği hatalar karşımıza çıktı.

Instagram uygulamasında dün akşam saatlerinden itibaren kullanıcıların karşısına ‘Akış yenilenemedi’ hatası çıktı. Bu durumda pek çok kullanıcı Instagram’ın bir kez daha çöktüğünü düşündü. Bazı kullanıcılar ise sorunu kendi telefon veyahut uygulama sürümlerinde görerek yenilemeler yaptı ve o şekilde tekrar denedi ancak tam anlamıyla sonuç alamadı.

Instagram’da bu gibi durumlar yaşandığı zaman düzelmesini beklemek dışında yapılabilecek pek bir şey yok. VPN gibi uygulamaları kullanmak da genellikle sonuçsuz kalıyor.

Instagram’dan açıklama

Instagram cephesinden gelen açıklamada “Bazı kişilerin, Instagram da dahil olmak üzere Facebook’un uygulama ailesine erişmekte zorlandıklarının farkındayız. İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz” ifadelerine yer verildi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.