Instagram yeni alışveriş uygulaması ile kullanıcıların karşısına çıkıyor

1097
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Milyonların kullandığı popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram, yeni uygulaması IG Shopping ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından Instagram, yeni uygulamasını sunmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Instagram, IG Shopping (Alışveriş) adını verdiği yeni uygulaması ile kullanıcılarına uygulama içerisinde beğendiği ürünleri satın almasına imkan tanıyor. Instagram kullanıcıları bu uygulama sayesinde takip ettiği işletmelerin ürünlerini IG Shopping üzerinden inceleyip dilediği takdirde uygulama üzerinden satın alabilecekler.

Son zamanlar internet üzerinden alışverişlerin yaygın olduğu aşikar. Bunu bilen popüler uygulamalarda haliyle bunu görmezden gelmeyerek bu yönde çalışmalar yapıyorlar. Instagram, yalnızca alışverişe odaklanan yeni uygulaması IG Shopping ile kullanıcı sayısını baya artıracaktır. Yeni uygulama, The Verge tarafından yayınlanan rapora göre şu an geliştirme aşamasında. Ne zaman kullanıma sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
OKU:  Instagram'da Toplam Beğeni ve Video Görüntülemeleri Artık GizlenecekBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir