Instagram yeni alışveriş uygulaması ile kullanıcıların karşısına çıkıyor

1203

Milyonların kullandığı popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram, yeni uygulaması IG Shopping ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından Instagram, yeni uygulamasını sunmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Instagram, IG Shopping (Alışveriş) adını verdiği yeni uygulaması ile kullanıcılarına uygulama içerisinde beğendiği ürünleri satın almasına imkan tanıyor. Instagram kullanıcıları bu uygulama sayesinde takip ettiği işletmelerin ürünlerini IG Shopping üzerinden inceleyip dilediği takdirde uygulama üzerinden satın alabilecekler.

Son zamanlar internet üzerinden alışverişlerin yaygın olduğu aşikar. Bunu bilen popüler uygulamalarda haliyle bunu görmezden gelmeyerek bu yönde çalışmalar yapıyorlar. Instagram, yalnızca alışverişe odaklanan yeni uygulaması IG Shopping ile kullanıcı sayısını baya artıracaktır. Yeni uygulama, The Verge tarafından yayınlanan rapora göre şu an geliştirme aşamasında. Ne zaman kullanıma sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

OKU:  Xenonauts Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz OlduBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.