Instagram’da DM’den sesli mesaj gönderme dönemi başladı

600

Instagram uygulamasına yeni bir özellik daha dahil edildi. Bu özellikle birlikte artık Instagram üzerindeki mesajlaşmalarda sesli mesaj gönderilebiliyor.

Günümüzün popüler sosyal medya araçlarından biri olan Instagram, zaman zaman yeni özellikler kazanıyor.  DM yani Direkt Mesaj üzerinde değişiklikler yapan Instagram ekibi, yeni değişikliklerini yayınladığı güncelleme ile birlikte sundu. Güncellemeyle uygulamaya sesli mesaj özelliği dahil edildi.

Kullanıcılar sesli mesaj özelliği sayesinde artık birbirlerine yalnızca sesten ibaret mesajlar gönderebilir ve böylece daha pratik bir iletişim kurabilirler. Bunun özellikle de yazarak mesajlaşmayı sevmeyen kullanıcılar için güzel bir nitelik olduğu aşikar. Sesli mesaj özelliği şu an WhatsApp uygulaması üzerinde de yaygın bir biçimde kullanılıyor.

OKU:  WhatsApp resim içinde resim özelliğini aktif etmeye hazırlanıyor

Kullanıcılar, Instagram’daki mesaj kısmının daha fonksiyonel bir hale gelmesini istiyordu. Yapılan değişimler de kullanıcıları memnun edecek düzeyde. Artık kullanıcıların Instagram üzerindeki iletişimleri daha pratik bir şekilde gerçekleşecek.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir