Instagram’da Takibi Bırakanları Bulma Yöntemi

43

Instagram’da takibi bırakanlar nasıl bulunabilir? Hazırladığımız yeni içeriğimizde bu konu üzerine bilgiler veriyoruz.

Twitter platformunda biri sizi takip etmediği zaman bunu direkt olarak görebiliyorsunuz ancak Instagram platformu hali hazırda takip etmenyeri ve takibi bırakanları doğrudan görebilme gibi bir imkan sunmamakta. Bu sebeple de üçüncü parti yazılımları kullanmanız gerekebilmekte.

Twitly for Instagram & Twitter

Instagram’da takip etmeyenleri, takibi bırakanları bulmak için üçüncü taraf uygulamalardan biri olan Twitly for Instagram & Twitter popüler yazılımlardan biri. Uygulamayı kullanabilmek için sanal mağaza üzerinden indirdikten sonra açın ve Instagram hesabınıza giriş yapın. Bir süre bekledikten sonra analiz sonucu sizlerle paylaşılacak ve Lost Followers sekmesinde sizi takibi bırakan Instagram kullanıcıları liste halinde çıkacaktır.

Elbette Twitly for Instagram & Twitter gibi daha pek çok uygulamayı da yine resmi Anroid ve iOS sanal mağzaaları üzerinden bulabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.