Instagram’dan Korona Virüsü’ne Karşı İlginç Karar

102

Instagram sosyal medya platformu ile ilgili olarak alınan yeni bir karar dikkat çekti. Artık Instagram’da koronavirüsü ile alakalı filtrelere ulaşılamayacak.

Son günlerde koronavirüsü tüm dünyayı etkisi altına aldı. Ülkemizde de gündem koronavirüsü haline geldi. Vaka sayısının giderek artması endişeye neden olurken bazı insanlar sosyal medya üzerinden mizahi paylaşımlar yaparak virüsü tiye alıyor. Bazıları ise virüsün ciddiyetinin farkında olup bilgilendirici paylaşımlar yapmaya çalışıyor.

Instagram yetkilileri, korona virüsüyle ilgili olarak aldığı yeni kararda, korona virüsü ile ilgili olarak platform üzerinde paylaşılan, hazırlanan tüm efektlerin kaldırıldığı, bundan sonra gelecek olan yeni korona virüsü efektlerinin de engelleneceğini duyurdu.

Instagram, bundan sonra karanoa virüsüyle ilgili olarak güncel bilgiler paylaşılmasına dikkat edecek ve korona virüsü ile ilgili önceki gibi tepki toplayan tarzda filtreler kaldırılacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.