Intel Yeni Grafik Sürücü Versiyonunu Yayınladı

123

Intel, grafik birimi için sıklıkla yeni sürümler yayınlamakta. Gelen son bilgiler bu sefer de Intel 27.20.100.8280 sürücüsünün yayınlandığını gösteriyor. Bu sürücü özellikle bazı oyunlar için geliştirilmiş destek sağlamakta.

Yeni grafik sürücüsü pek çok oyunda performans artışı da sunuyor. Örneğin Minecraft Dungeons, Darksiders Genesis, Warcraft III gibi popüler oyunlar Irıs Plus grafiklerle gelen 10.nesil Intel işlemcilerle daha fazla performans vadetmekte. Red Dead Redemption 2 gibi popüler oyunlar için de bazı düzeltmeler sunulmuş durumda.

Yayınlanan son sürücüler önceki sürümle uyumlu olup 6. nesilden 10. nesle kadar olan Intel Core işlemcilere kadar uyumluluk gösteriyor. Hatta bazı Caleron, Xeon ve Pentium işlemci donanımlarıyla dahi uyumluluğu bulunuyor. Ancak sürümün gereksinimleri arasında yazılım tarafında Windows 10 1709 ve üzeri sürüm gerekiyor.

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlar göz önüne alınarak yayınlanan bu güncelleme netice itibariyle Intel grafik performansınızın biraz daha artmasına fayda sağlayacaktır.


TAG


Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.