iOS Kullanıcıları Artık Twitch’te Uygulama Üstünden Abone Olabiliyor

95

Twitch, günümüzün en popüler yayın ağlarından biri olup özellikle oyun yayınlarına ilişkin bir hayli popüler bir platform. Pek çok kullanıcı Twitch’e rahatlıkla abone olabilirken iOS kullanıcıları için Twitch yayınlarına uygulama üzerinden abone olunması söz konusu değildi ancak artık bu değişti. Bundan sonra iOS kullanıcıları abonelik özelliğinden yararlanabiliyor.

Abonelik özelliği sayesinde izleyiciler sevdikleri yayınlara aylık belli bir ücret ödeyerek abone olabiliyor. Abonelik özelliğinin bu kadar gecikmesinin altında yatan sebep ise Apple’ın daha fazla ücret talep etmesi idi.

Twitch aboneliklerinin iOS uygulamaları üzerinden sağlanabilmesi için uygulama içerisinde iOS Sub Tokens isimli jetonları kullanmak gerekiyor. Bu jetonlar 5,99 Dolar fiyattan satılıyor. Tokenler normalde 5 Dolar fiyat etiketine sahip olması gerekirken Apple’ın kar payı istemesi nedeniyle 5,99 Dolar olarak belirlendi.

OKU:  Saints Row serisinin tüm oyunları Steam'de indirime girdiBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.