iPhone SE 2 Özellikleri ve Fiyatı Açığa Çıktı!

51

Teknoloji devi Apple’ın kullanıcılar tarafından bir süredir beklenen iPhone SE 2 modelli hakkında yeni bir sızıntı daha gerçekleşti. Geçtiğimiz günlerde tasarımı ortaya çıkan telefonun şimdi de özellikleri ve fiyatı açığa çıktı.

Uygun fiyatlı model olarak karşımıza çıkacak iPhone SE 2 modelinin özellikleri ve fiyatı, Apple analistlerinin sunduğu raporlar ile ortaya çıktı. Fakat telefonun iPhone 9 adıyla piyasaya çıkma ihtimali de bulunuyor. Peki sunulan raporlara göre telefonun özellikleri ve fiyatı nasıl olacak bir bakalım.

Raporlara göre iPhone SE 2 veya iPhone 9, gücünü 7 nm fabrikasyon süreci ile üretilen A13 Bionic işlemciden alacak. 4.7 inç büyüklüğünde (1334×750 piksel) Retina bir ekrana sahip olması beklenen telefonun ekran özellikleri bakımından iPhone 8 ile aynı olacağı konuşuluyor. 3GB RAM ile karşımıza çıkması düşünülen telefonda 5G desteği bulunmayacak. Bunun sebebinin ise telefonun uygun fiyattan piyasaya sunulacak olması.

OKU:  YouTuber John Peter Bain Yaşamını Yitirdi

Telefonun arka yüzünde f/1.8 diyafram aralıklı 12MP bir kamera, ön yüzünde de yine 12MP çözünürlüğünde bir kamera olacağı düşünülüyor. Yine raporlara göne telefonun Mart ayında yapılacak bir etkinlik ile tanıtılması, 399 dolarlık bir fiyat ile de satışa sunulması beklenmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.