İşte bir ay içinde çıkacak olan birbirinden iddialı oyunlar

442

Video oyunu dünyasında bazı oyunlar var ki yıllardır büyük bir kitle tarafından ilgiyle takip ediliyor. Önümüzdeki ay da birbirinden iddialı oyunlar oyuncularla buluşacak.

Asasssin’s Creed Odyssey – 5 Ekim 2018

Assassin’s Creed serisi, yıllardır oyuncuların ilgiyle takip ettiği oyun serilerinden biri. Assassin’s Creed Odyssey, yeni nesil grafikleri ve farklı yapısı ile seriye önemli bir yenilik getirecek. Odyssey, gerek grafikleri gerekse oynanış sistemiyle beğeni kazanacağa benziyor. Oyun 5 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun çıkmasına bir aydan az bir süre kaldı.

Shadow of the Tomb Raider – 14 Eylül 2018

Yine son derece ünlü bir seri olan Tomb Raider serisine yalnızca günler sonra Shadow of the Tomb Raider oyunu eklenecek. Serinin bu yeni oyunu güçlü grafikleriyle göz kamaştıracak ve yeni bir Lara Croft macerasına odaklanacağız. Oyun 14 Eylül tarihinde konsollar ve PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

Forza Horizon 4 – 2 Ekim 2018

Forza serisi, Microsoft Stüdyoları tarafından ortaya konulan, oldukça sevilen yarış oyunu serilerinden biri. Seriye şimdi de Forza Horizon 4 dahil olacak. 2 Ekim 2018 tarihinde Forza Horizon 4 oyunu resmen çıkışını gerçekleştirecek.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.