İzmir Optimum’da Mi Store Açılıyor: Tarih Belli Oldu

305

Xiaomi akıllı telefon kategorisinde son yıllarda en fazla dikkat çeken markalardan biri oldu. İlk etapta Çin’de kendisini gösteren marka zamanla tüm dünyada tanınır hale geldi. Giderek daha fazla pazarda kendisini göstermeye başladı.

Xiaomi bu başarıların ardından ülkemize de katılmaya karar verdi. Ülkemizde çeşitli şubeler açmaya başlayan Xiaomi, şimdi de İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde yeni bir şube açıyor. Mi Store, 20 Temmuz gününden itibaren aktif hale gelecek. Açılışa dair özel fırsatlar da kulanıcılarla buluşturulacak.

Mi Store bu zamana kadar ülkemizde İstanbul şubesiyle kendisini gösterdi. Şimdi de diğer yoğun nüfuslu illerimizden biri olan İzmir’de yeni bir şubesi olacak. Optimum AVM konum itibariyle de oldukça uygun bir alışveriş merkezi. Genel itibariyle de oldukça kalabalık oluyor. Bu doğrultuda Xiaomi’nin doğru bir tercihte bulunduğu söylenebilir.

OKU:  Xiaomi Mi Max 3 Modelinin Ne Zaman Çıkacağı Belli OlduBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.