J7 Pro Oreo güncellemesi Türkiye’deki çoğu kullanıcıya ulaştı

1055
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Türkiye’de kullanıcılar bir süredir J7 Pro Oreo yükseltmesini bekliyordu. Telefon Android Nougat işletim sistemi versiyonu ile piyasaya sürülmüştü ve uzun bir zamandır Oreo yükseltmesi almasına yönelik beklenti vardı. Bu beklenti geç de olsa olumlu yönde sonuçlandı.

J7 Pro Android Oreo güncellemesi ülkemizdeki kullanıcılar için de hep eli kulağında olmasına rağmen Samsung her defasında güncellemeyi biraz daha erteletmenin bir yolunu buldu.  Ancak bu kez Türk kullanıcıların çoğuna güncellemenin geldiği ortaya çıktı. Türkiye’deki J7 Pro sahipleri, Oreo güncellemesinin telefonlarına ulaştığını rapor etti.

J7 Oreo dokunmatik sorunu ile gündeme geldi

OKU:  PES 2019'da Hangi Liglerin Lisanslandığı Belli Oldu

Daha önce pek çok kullanıcı J7 model akıllı telefonlarında Oreo güncellemesi sonrasında dokunmatik sorunu oluştuğunu rapor etmişti. Bu sorun dokunmatik sistemin çalışmaması anlamına gelmekteydi ve ciddi bir problem demekti.  Görüşler telefonda görüntü itibariyle özellikle klavyede önemli değişiklikler olduğu ve telefonun daha hızlı çalışmaya başladığı yönünde.

Güncelleme:

Bazı okurlarımız J7 Pro telefonlarını güncelledikten sonra dokunmatiğinin çalışmadığını bildirmeye başladı.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryOne thought on “J7 Pro Oreo güncellemesi Türkiye’deki çoğu kullanıcıya ulaştı

  1. OMER

    Ben güncellemeyi dün yaptım ve açılır açılmaz dokunmatik çalışmadı . Servise verdim çözüm üretemediler henüz ne yapacağımıda pek bilmiyorum .

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir