Kapaklı amiral gemisi telefon Samsung SM-W2019 ortaya çıktı

362

Samsung, kapaklı W2018 modelinin ardından şimdi de kapaklı amiral gemisi telefonu SM-W2019’un tanıtımını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Yeni kapaklı model, TENAA kayıtlarında görüldü.

Henüz akıllı telefonlar piyasada yokken kapaklı telefonlar oldukça popülerdi. Akıllı telefonların ortaya çıkışının ardından bu modellerin pabucunun dama atıldığını söyleyebiliriz. Fakat Samsung, geçtiğimiz yıllarda kullanıcılarının karşısına geliştirdiği kapaklı akıllı telefon modelleriyle çıktı. Şimdi ise yeni kapaklı amiral gemisi modeli SM-W2019 ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Samsung SM-W2019’un özellikleri hakkında henüz net bilgiler yok. Fakat cihazın Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alacağı, çift kameraya sahip olacağı ve kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkacağı söyleniyor. Ayriyeten cihazın Full HD çözünürlükte AMOLED bir ekranla geleceği de söylentiler arasında.

OKU:  Oreo güncellemesi alacak olan Samsung telefonlarının listesi

Yeni kapaklı modelde tasarım konusunda herhangi bir değişiklik yok. Kullanıcıların hoşuna gitmeyen Bixby tuşu SM-W2019 modelinde de bulunuyor. Cihazın tanıtım tarihi şu an için bilinmiyor. Samsung W2018’in tanıtım tarihi göz önüne alınırsa yeni model Aralık ayında tanıtılabilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir