Kavisli Yapıya Sahip Philips 498P9 Piyasaya Sürülüyor

61

Görüntüleme teknolojileri konusunda bilinen markalardan Philips, marka lisans ortağı MMD ile birlikte Philips 498P9 ürününü satışa çıkarıyor.

Yeni Philips 498P9 özellikle yüksek çözünürlüğü ve 32:9 SuperWide paneliyle dikkat çeken bir ürün. 27 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüğünde ekrana sahip olan ürün kavisli yapısıyla sarmal bir deneyim sunuyor.

Kavis oranı 1800R olan ürün bu bağlamda bir klasik olarak kabul edilebilir ancak ekranın 27 inçlik boyutunun geniş görüş alanına sahip olduğunu  belirtmek gerekiyor. 70 Hz yenileme hızı sunmakta olan ürün VA panele dayanıyor ve MultiView teknolojisi bulunuyor.

Sahip olduğu MultiView teknolojisiyle aynı anda PC ve dzüstü bilgisayarı bağlayıp yan yana iki monitör düzeninde görüntü elde edebiliyorsunuz. Profesyoneller göz önüne alınarak geliştirilen ürün Compact ErgoBase desteğine sahip olup bu destek yön ve yükseklik değiştirme yetenekleri sunuyor.

Philips 498P9 gözlerin ekran başında biraz daha az yorulabilmesini sağlamak amacıyla LowBlue teknolojisi içeriyor. Üründe aynı zamanda AdaptiveSync teknolojisi bulunuyor. Böylece görüntü yırtılmaları olmadan akıcı deneyim sağlamaya yardım ediyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.