Kılıçları Kuşanın! Chivalry 2, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e de Gelecek

80

Brinci şahıs aksiyon video oyunu Chivalry 2 ile ilgili gelen bilgiler oyuncuları heyecanlandıracak cinsten.

Deep Silver resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan bir video Chavalry 2 ile alakalıydı ve yayınlandıktan birkaç saniye sonra kaldırıldı. Muhtemelen video taslak olarak kaydedilecekti ve yanlışlıkla yayınlandı. Yani önümüzdeki süreçte editlenerek veya mevcut haliyle yayınlanacaktır.

PlayStation ve Xbox konsol serisi yakında PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümlerini de kazanacak. Bu iki konsol için Chivalry 2 video oyunu da çıkacak. Böylece PlayStation 5 ve Xbox One Series üzerinden Chivalry 2 oynamak mümkün olabilecek.

Orta çağ savaşlarından ilham alınarak geliştirilen Chivalry 2’de kılıcınızı kuşanıyor ve savaş alanına dahil oluyorsunuz. Bu oyunun temel farkı ise hikayeye nazaran çoklu oyuncu temasına odalanması. Bu bağlamda çoklu oyuncu moduna sahip iyi grafikli bir orta çağ savaş oyunu arayanların değerlendirebileceği yapımlardan biri olabilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.