King of Seas , PC ve Konsollar İçin Çıkıyor

44

Gemi savaşları yapmak, gizli hazineler peşinde koşmak ve keşif yapmak isteyenler için korsanlık temalı oyunlar bu zamana kadar adeta biçilmiş kaftan olmuştur. King of Seas da bu bağlamda oyunculara hizmet eden video oyunlarından biri.

King of Seas, PC, Nintendo Switch , Xbox One , PlayStation 4 platformları için duyurulmuş olup PC için dijital mağazalardan Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirecek. 3DClouds tarafından geliştirilen rol yapma oyunu içerisinde oyuncular deniz savaşlarına katılabilecek, hazine peşinde koşabilecek. Tam bir korsan olabileceğiniz oyunda pek çok farklı eğlenceli etkinlik de sizleri bekliyor olacak.

Genel olarak oyundaki amacınız ele geçirdiğiniz ganimetlerle geminizi geliştirmek, yeni yerler fethetmek ve ticaret yaparak hacminizi giderek daha da büyütebilmek. Şu an için net bir çıkış tarihi paylaşılmayan oyunla ilgili yakın zamanda bu doğrultuda da net bilgilerin gelmesi bekleniyor.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.