Kingdom Come: Deliverance Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

75

Piyasaya sunulduğunda ses getiren yapımlardan olmayı başaran Kingdom Come: Deliverance, ücretsiz hafta sonu etkinliği kapsamında Steam üzerinden ücretsiz olarak oynanabilecek.

Büyük oyuncu kitlesine sahip olan sevilen oyun Kingdom Come: Deliverance, şu zamana kadar 3 milyondan fazla satış gerçekleştirdi. Yayıncı bu büyük başarısının ardından bu durumu kutlamak adına Steam ücretsiz hafta sonu etkinliği kapsamında oyunu ücretsiz olarak oynama fırsatını sundu. Normal fiyatı 50 TL olan açık dünya rol yapma oyununu ücretsiz olarak deneyimlemek istiyorsanız bu hafta sonu oyunun Steam sayfasını ziyaret etmelisiniz.

Kingdom Come: Deliverance oyunu, Kutsal Roma İmparatorluğu topraklarında destansı bir maceraya sürükleyen hikâye odaklı, açık dünya bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda istilacılarla savaşıyor, verilen görevleri yerine getirip ailenizin intikamını alıyorsunuz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.