Kingdom Come: Deliverance Oyunu Çıktı

646

Kingdom Come: Deliverance az önce piyasaya sürüldü. Oyunun 13 Şubat 2018’de çıkacağı söyleniyordu nitekim öyle de oldu.

Oyunların türleri olduğu gibi oyuncuların da farklı özellikleri vardır. Kimi oyuncular gerçekçi oyunlardan hoşlanırken kimileri aksine fantastik yapımları tercih eder. Kingdom Come: Deliverance, özellikle gerçekçi, mantık çerçevesinde oynamak isteyen oyuncuları ilgilendiriyor.

Orta çağ zamanında geçen oyun intikam konusu işliyor. Henry isimli bir ana karakterimiz bulunuyor. Henry ve ailesi köyde yaşamını sürdürmekte, babası demircilik mesleğini icra etmektedir. Verilen acımasız bir emir sonucu paralı askerler Henry’nin köyünü ve ailesini katledecek, köydeki herkesi kılıçtan geçirecektir. Hery bu olaydan şans eseri sağ kurtulacak, fakat tanık olduğu şeyler nedeniyle büyük bir acı çekerek intikam almak isteyecektir. Bu olayın ardından savaşçı olmak üzere eğitim almaya başlar ve amacı açık ve nettir: İntikam….

Steam’de aktif hale geldi

Oyunda kılıç, ok ve yay kullanıyor, kuşatma savaşlarına ve orta çağdaki topluluklara, atmosfere tanık oluyorsunuz.Grafiksel anlamda da beklentileri karşılayabilecek düzeyde olan Kingdom Come: Deliverance, şu an Steam üzerinden 89 TL’ye, Durmaplay’de ise 71 TL’ye satılıyor. Bir iki saat öncesine kadar ön sipariş ile alınabilen oyun, artık tamamen açılmış durumda. Final sürümü satın aldığınız an indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.