Kingdom Come: Deliverance Oyununa Game of Thrones DLC’si Çıkacak

468
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Şu sıralar oyun dünyasında büyük bir ilgi gören çiçeği burnunda yapım Kigndom Come: Deliverance, isminden söz ettirmeye devam ediyor. Oyunun mod geliştiricileri müjdeyi verdi. Deliverance için bu kez de Game of Thrones modu gelecek.

Bir süredir Kingdom Come: Deliverance üzerinde çalışmaların yapıldığı, oyuna yeni modların ekleneceği biliniyordu. Bu modlardan birinin ismi Kingdom Come: Deliverance Game of Thrones olacak. Tahmin edeceğiniz gibi dünyaca ünlü Game of Thrones’u Kingdom Come: Deliverance evrenine taşıyorlar.

Mod Riverlands diyarında geçecek. Bu diyarda tahlikeli, grup halinde dolaşan haydutlar ve serbest çeteler var. Aynı zamanda çaresiz halk taraf seçip seçmeme konusunda kararsız ve kendisini baskı altında hissediyor. Mod geliştiricileri, söz konusu mod için en uygun ortamın Riverlands olduğunu, bu sebeple Riverlands diyarı üzerine inşa edeceklerini söyledi.

OKU:  ARK: Survival Evolved Steam'de Büyük Bir İndirime Girdi

Dizide yer alan özelliklerin örneğin karakterler ve onlara ait zırhlar, silahların bu moda doğrudan ekleneceği konuşuluyor fakat kesin bir bilgi yok. Bakalım Game of Thrones modu beklentileri karşılayacak mı?

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir