Kırmızı renkteki OnePlus 6 modelinin çıkış tarihi resmi olarak belli oldu

366

OnePlus 6 akıllı telefonunun kırmızı renk temasına sahip yeni versiyonunun ne zaman çıkacağı belli oldu. Amber Red OnePlus 6 isimli yeni telefon kehribar kırmızısı rengine sahip ve cihaz Temmuz ayında raflarda olacak.

Amber Red OnePlus 6, 9 Temmuz 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Cihazın fiyatı da belli oldu. 542 dolar fiyat etiketiyle raflarda olacak. Genellikle sonradan seriye dahil edilen farklı renk kombinasyonlu modellerin biraz daha pahalı fiyatlardan satıldığına şahit olmaktayız. Ancak Amber Red OnePlus 6, fiyat olarak 8 GB / 128 GB modellerle aynı fiyatlardan satışta olacak.

Öte yandan cihazın Kuzey Amerika ve Avrupa’da farklı bir tarihte ve farklı fiyat etiketiyle satılacağını belirtelim. Kuzey Amerika ve Avrupa’da 10 Temmuz tarihinden itibaren satılmaya başlanacak olan model, 879 dolar fiyat etiketine sahip olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.