Klavyeyi Kafasında Kıran Twitch Yayıncısı Süresiz Olarak Banlandı

764

Twitch üzerinde ilginç bir hadise gerçekleşti. Aslına bakarsanız Twitch yayıncılarının öfkeli hallerine sıklıkla tanık olabiliyoruz çünkü Twitch üzerinde oyun yayınları yapılıyor ve oyunlar başarıma dayalı olduğu için bir yayıncı başarılı olamadığında epey sinirlenebiliyor. Ancak Matt “Dellor” Vaughn yayıncısı bu durumu biraz fazla abartmış.

Matt “Dellor” Vaughn, Twitch kanalı üzerinde yayını sırasında oyun esnasında sinirleniyor ve klayveyi alıp başına vurmaya başlıyor. Bir süre sonra kafasında klavyeyi kıran yayıncı daha sonra klavyeyi alıp masanın üzerine birkaç kez  vuruyor. Sinirini boşaltamayan yayıncı bu kez oturduğu sandalyeye sarılıp  sandalyeyi yere fırlatıyor. Sonrasında odadan çıkacakken tekrar geri gelip bir kez daha klavyeyi eline alıp kırmaya çalışıyor.

Bu hareketleri sonrasında Twitch ekibi tarafından süresiz olarak uzaklaştırılan yayıncı, Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak üzgün olduğunu belirtti. Bir süredir depresyonda olduğunu ve tek geçim kaynağının Twitch olduğunu ifade eden yayıncı affedilmeyi bekliyor. Sizce affedilmeli mi?
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.