Knights And Bikes Ne Zaman Çıkıyor? Belli Oldu

151

Knights And Bikes, isim olarak şövalyeler ve bisikletler anlamı taşıyor. Gerek isminden gerekse daha önce ortaya çıkan oyun görüntüleri nedeniyle merak uyandırmayı başaran Knight And Bikes, önümüzdeki günlerde resmen çıkışını gerçekleştirecek.

Oyun için Steam üzerinden çıkış tarihi paylaşıldı. Oyunun 27 Ağustos 2019 tarihinde çıkış yapacağı ifade edildi. Böylece oyunun iki haftalık bir süre sonra satışa sunulacağını söylemek mümkün. Fiyatına ilişkin ise şu an elimizde bir bilgi bulunmuyor.

Oyun konsol ve PC platformu için çıkış yapacak ancak konsol tarafında açıklanan tek platformun şu an için PlayStation 4 olduğunu belirtelim. İki platform için de 27 Ağustos günü yayınlanması bekleniyor.

Knights And Bikes ilk etapta büyük olasılıkla erken erişim sürümü olarak oyunculara sunulacak. Bir süre sonra da tam sürümle kendisini gösterecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.