Korku Oyunu Steam Üzerinde Ücretsiz Olarak Sunuldu!

218

Ücretsiz oyun haberlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. We Went Back adlı korku oyunu Steam üzerinden oyunculara ücretsiz olarak sunuldu.

Yaşanan koronavirüs salgını nedeni ile çoğu oyun platformu sık aralıklarla birtakım oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. Bu platformların arasında elbette ki Steam de yer alıyor. Bir ücretsiz oyun haberi bu kez Steam cephesinden geldi. Dead Thread Games adlı oyun şirketi ilk video oyunu olan We Went Back’i Steam üzerinden erişime sundu, hem de ücretsiz. Oyun kısa bir süre içerisinde ise oyuncular tarafından “Çok olumlu” yanıtını aldı.

Dead Thread Games tarafından geliştirilip 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanan We Went Back, korku oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun bir uzay aracının içerisinde geçiyor ve bu uzay aracından kurtulmaya çalışıyorsunuz. Kurtulmaya çalışırken elbette karşınıza birtakım zorluklar çıkıyor. Bu zorlukların başında ise yaratıklar geliyor. Yaratıklarla savaşıp uzay aracından kurtulmaya çalışırken oyun sizi bir hayli gerecek.

Oyunu ücretsiz olarak sahip olmak için ilk olarak bu bağlantıya tıklayın ve oyunun Steam sayfasına girin. Burada bulanan “Oyunu Oyna” yazısına tıklayarak oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Ben daha sonra indirip oynamak istiyorum diyorsanız da endişe etmeyin. Bu butona tıklayıp indirmeyi kabul etmediğiniz takdirde de oyunu Steam kütüphanenizde göreceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.