Korsancılık Oyunu Blackwake Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı

803

Korsancılık temalı oyunları sevenler için Steam’de güzel bir fırsat başladı. Blackwake isimli multiplayer gemi savaşı oyunu yüzde 40 indirim aldı. Kapmanya kısıtlı bir süre için geçerli olacak.

Multiplayer korsancılık oyunlarından Blackwake, 24 Şubat 2017 tarihinde erken erişim sürümü ile çıkışını gerçekleştirmişti. Oyun hala erken erişim olarak devam ediyor. Normal fiyatı 31.00 TL iken Steam’deki yeni bir indirim ile birlikte 18.90 TL’ye indi.

İndirim yarın akşam sona erecek ve oyun tekrar normal fiyatına dönecek. Şu an için yalnızca İngilizce dil desteği bulunuyor. Oyunun Steam sayfasında birde Blackwake resmi müziklerinden oluşan bir paket satılıyor. Bu paketin fiyatı da 11.00 TL.

Oyun sadece gemide geçmiyor. Gemiden çıkıp yüzerek farklı gemilere baskın yapabiliyor, karaya çıkabiliyorsunuz. Bu yönüyle oyunun daha eğlenceli bir hal aldığını söyleyebiliriz. Satın almak için Steam mağazasından Blacwake sayfasına geçiş yapabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.