Kullanıcıları Sevindirecek Yeni WhatsApp Özelliği Yolda!

32

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek yeni özelliği üzerinde çalışıyor. Bu özellik hem iOS kullanıcılarını hem de Android kullanıcıları için yayınlanacak.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yakın zaman önce uygulama hesabının farklı telefonlarda kullanılabileceği özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan bilgilere göre uygulama sadece bu özelliği ile kalmayacak ve yeni bir özelliğini daha kullanıcılara sunacak. WABetalnfo tarafından açıklanan bilgiye göre WhatsApp, başka bir telefona geçiş yapılırken yeni telefona sohbet geçmişini aktarabilme özelliği üzerinde çalışıyor. Her ne kadar bunu gerçekleştiren uygulamalar olsa da bu durumu sağlıklı bir şekilde yerine getirmiyor.

Hem iOS hem de Android kullanıcıları için yayınlanacak olan bu özelliğin WhatsApp tarafından ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.