Kullanım Koşulları

Platformumuzu kullanırken aşağıdaki kurallara uyduğunuz varsayılır:

1.teknotechnic.com için üretilen içeriklerden kaynak göstermeden alıntı yapmak yasaktır. Paylaşımlarımız 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında hukuki olarak korunmaktadır. İçerikler ekibimiz tarafından yoğun bir emekle ortaya çıkarılmaktadır. Bu yüzden emeğe saygılı olunmasını bekliyoruz.

2.Sitemizde yorum göndermek serbesttir. Ancak içeriklere yazılan yorumlar site yöneticileri tarafından incelenecek, uygun bulunduğu halde yayımlanacaktır. Uygun olmayan yorumlarda bulunanlar platformumuzdan uzaklaştırılabilir. ( Örnek: Irkçı söylem, küfür, reklam, taciz v.b. )

3.teknotechnic.com içerisinde bulunan içeriklerden yararlanmak ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Fakat sitemizde reklam alanları oluşturup çeşitli reklam anlaşmaları yapabiliriz. Reklamları yerleştirirken kullanıcılarımızın içeriklerden yararlanmasını etkilemeyecek şekilde reklam yapmaya özen gösteririz. Aynı zamanda gizliliğinizi korumak için çaba sarfederiz. Hali hazırda Google Adsense birimleri sitemizde mevcuttur. Google Adsense’in hangi kullanıcı bilgilerini kullandığını öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edin.

4.Platforma üye iseniz kişisel bilgilerinizden sorumlu olursunuz. Güçlü bir parola kullanmanızı öneririz.

5.teknotechnic, site içerisinde yer alan üyelerin gerek üyelik bilgileri gerek yaptıkları yorum eylemleriyle alakalı herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.

Kullanım koşullarını en yalın halde izah etmeye çalıştık. Bu koşullar zaman içerisinde güncellenebilir.

İş bu yazının güncellenme tarihi: 05.01.2020