Layers of Fear Oyunu, Humble Bundle Üzerinde Kısa Süreliğine Ücretsiz

382

Steam üzerinde normal fiyatı 31 TL ve DLC paketi 10 TL olan korku oyunu Layers of Fear , Humble Bundle sitesinde kısa bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Humble Bundle sitesinde birçok oyun sıklıkla ücretsiz olarak oyunseverlere sunuluyor. Yine aynı şekilde bir oyun daha kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyunumuzun adı da Layers of Fear. Bu oyun birinci şahıs olarak oynanıyor ve korku temasına dayanıyor. Oyunda sürekli değişmekte olan malikanede, ressamın çökmekte olan ruh haline tanıklık edeceksiniz.

Steam üzerinde Layers of Fear oyunu 31 TL olarak sunuluyor. DLC paketi ile birlikte 41 TL olan oyun, Steam incelemelerine bakılırsa son derece beğenilmiş olduğu görülmekte.Siz de eğer korku üzerine hazırlanmış oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Layers of Fear oyununa ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olmak istiyorsanız Humble Bundle sitesine girerek oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.