Legends of Ethernal PC ve Konsol Oyuncuları İçin Geliyor

51

Günümüzde video oyunlarının gelişen teknoloji içerisinde kullanıcıların önemli bir eğlence aracı haline geldiğini biliyoruz. Hatta bazı oyuncular video oyunları üzerinden para kazanıyor. Bu durum video oyunlarının daha da popüler bir hale gelmesini sağlıyor. Her geçen gün daha fazla video oyunu çıkıyor ve oyuncu kitlesi epey artıyor.

Legends of Ethernal, PC ve konsollar için piyasaya sürülecek olup video oyunu arenasına katılacak bir başka proje olacak. Oyun içerisinde eve döndüğü zaman ailesini bulamayan ve bu yüzden ailesini aramaya koyulan bir çocuğun başından geçen maceraları konu ediniyoruz. Bir platform oyunu olan Legends of Ethernal içerisinde karşımıza çıkan engelleri aşarak yolumuza devam etmeye çalışıyoruz.

Lucid Dreams Studio tarafından geliştirilen ve Natsume tarafından yayınlanacak olan Legends of Ethernal; PC, Nintendo Switch Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Hali hazırda oyunun resmi Steam sayfası üzerinden demo sürümü ile test etmek de mümkün.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.