Lenovo A7 Telefonu Tanıtıldı

181

Lenovo şirketi yeni bir akıllı telefonla kendisini gösterdi. Bir süredir hakkında çeşitli dedikodular dolaşan Lenovo A7 akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi. Buna göre cihazın sahip olduğu özellikler belli oldu.

Lenovo A7 modelinde 6.09 inç büyüklüğünde ekran bulunuyor ve bu ekran yüzde 87 ekran gövde oranına sahip. 4.000 mAh bataryası bulunan ürünün önemli özelliklerinden birisi de bataryasının çıkarılabilmesi olarak dikkat çekiyor. Günümüzde piyasaya sürülen pek çok modelde bataryalar çıkarılabilir özelliğinden yoksun. Bu göz önüne alındığında A7 modelinin değeri artıyor.

Lenovo A7 telefonunun arka kısmında 13 + 2 Megapiksel çözünürlüğünde çift arka kamera bulunmakta olup ön yüzünde ise 5 Megapiksellik selfie lensi yer almakta. Cihaz portre fotoğraflarında güzelleştirme, yüz germe, kuaförlük, çil kaldırma, beyazlatma, nemlendirici, saç boyama gibi özellikle de kadın kullanıcıların hoşuna gidebilecek pek çok kamera fonksiyonuna sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.