Lenovo Mini Bilgisayarı ThinkCentre M75n İle Geliyor

54

Bilgisayar teknolojileri hususunda popüler markalardan biri olan Lenovo, yeni bir bilgisayar kasası hazırladı. ThinkCenetre M75n isimli bilgisayar oldukça ufak bir görünüme sahip ve kurumsal alanda kullanılmak amacıyla geliştirilmiş bir ürün. Kasa içerisinde 12 nm sürecine sahip AMD Ryzen 3000 Pro – Athlon 3000 seçenekleri bulunmakta.

ThinkCentre M75n bilgisayarının en belirgin özelliği sadece 22mm kalınlığının bulunması. Buna rağmen 12 nm sürecindeki Ryzen 3000 Pro işlemcisinin ve 8 GB RAM’in sığdırılmış olması dikkat çekici bur durum. Centre m75n’den biraz daha kalın olan Lenovo ThinkCentre M75n loT Nano ise Athlon 3000 serisi işlemciye, 4 GB RAM’e sahip.

Kasanın üzerinde USB klavye ve fare girişleri, DP, USB-C portları, USB 2.0 – 3.1 portları yer alıyor. Ürün için belirlenen başlangıç fiyatı ise 539 Dolar olarak açıklandı. ThinkCentre M75n loT Nano sürümünün ise 329 Dolar başlangıç fiyatı bulunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.