Lenovo ThinkPad Serisine Ryzen Pro Bulunan Modeller Dahil Edildi

226

Bilgisayar kategorisinde faaliyet gösteren ünlü markalardan Lenovo, ThinkPad bilgisayar serisi üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor.
ThinkPad serisi, Lenovo’nun taşınabilir bilgisayarlarından olup bu zamana kadar bu seri içerisindeki modeller Intel işlemcilerle karşımıza çıkmıştı. Bu kez de AMD Ryzen Pro versiyonları ortaya çıktı.

ThinkPad serisine eklenen yeni bilgisayarlar X395, T495 ve T495S şeklinde. T495 ve T495S bilgisayarları toplam 14 inç büyüklüğünde olup X395 ise nispeten daha ufak bir ekrana sahip. X395 ekran boyutu yalnızca 13 inç. Bu taşınabilir cihazlar ufak boyutlu olmalarına rağmen Full HD ekran çözünürlüklerine sahip.

Yeni modellerin daha yüksek performans vermesi bekleniyor. Modeller bu ayın sonuna doğru satışa sunulacak. Aralarındaki en uygun fiyatlı model 939 Dolar ile T495 olup, X395 ve T495s ise 1089 Dolar fiyat etiketine sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.