Lenovo Yeni Smart Tab Modellerini Duyurdu

70
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Bilgisayar kategorisinde bilindik markalardan biri olan Lenovo, Smart Tab modellerine yenilerini ekliyor. Lenovo, IFA sırasında iki yeni tablet modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Bu tabletler Yoga Smart Tab ve Smart Tab M8 oup ikisinin de sahip olduğu özellikler ortaya çıktı.

Tab M8 modoli, Yoga Smart Tab’a nazaran daha uygun bir fiyattan satılacak. Smart Tab M8’de entegre dayanak noktası sunulmamış. Ancak kullanıcıların tableti yerleştirebileceğistand sunulmuş. Modelde MediaTek A22 işlemci bulunmakta olup cihaz toplam 8 inç büyüklüğünde ekrana sahip ve bu ekran 1280x800p ekran çözünürlüğü sunmakta. 2 GB RAM kullanan tabletin kamerası bulunuyor. Üstelik hem arkasında hem önünde kamera yer alıyor. Ürünün arkasındaki kamera 5 Megapiksel olup önündeki kamera 2 Megapiksellik çekim yapıyor. Tabletin fiyatının 120 Dolar olduğunu belirtelim.

OKU:  Instagram Akış Yenilenemedi Hatasının Çözümü

Yoga Smart Tab Özellikleri

Tanıtılan bir diğer ürün olan ve daha pahalı olduğunu kaydettiğim cihaz ise Yoga Smart Tab olup ürünün daha üstün özellikler sahip olduğunu ve bununla bağlantılı olarak daha yüksek bir fiyattan satıldığını söyleyebiliriz. Cihaz 1920x1200p çözünürlüğe sahip 10.1 inç büyüklüğünde ekran kullanıyor ve 3 GB RAM – 32 GB depolama alanı, 4 GB RAM – 64 GB depolama alanı seçenekleri sunuyor. Giriş seviyesi mobil cihazlardan tanıdığımız Snapdragon 439 yonga setini kullanan telefon 250 Dolar fiyat etiketiyle gelecek. Ürünler Ekim ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir