LG 38WN95C-W Kavisli Monitörünün Duyurusunu Yaptı

84

Yeni çıkan monitörler artık daha yüksek hertz özelliğine ve kavisli tasarım yapılarına sahip olabiliyor. Bu durum monitörleri daha cazip ve elbette biraz daha pahalı bir hale getiriyor.

Ünlü teknoloji şirketlerinden LG bu kez de 38WN95C-W monitörünün duyurusunu gerçekleştirdi. Tanıtılan yeni monitör 170 Hertz tazeleme hızına sahip ve 1 ms tepki süresi sunuyor. Aynı zamanda AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync desteklerine sahip olan monitör, güçlü bir Nano IPS ekranı ile de kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak türden.

Özellikle oyuncular göz önüne alınarak tasarlanan yeni 38WN95C-W kavisli bir yapıya sahip. 3840×1600 piksel çözünürlüğünde 38 inç büyüklüğünde Nano IPS ekrana sahip olan monitör canlı renklere sahip olup DCI-P3 renk uzayının yüzde 98’ini kapsamakta.

Kavisli tasarım yapısı ile oyuncuların kendilerini daha fazla oyunun içerisinde hissetmelerine yardımcı olacak olan yeni 38WN95C-W , RGB aydınlatmaya da sahip olarak hoş bir görünüm sunacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.