LG Dönebilen Çift Ekranlı Akıllı Telefon İle Mi Geliyor? Heyecan Veren Gelişme

113

LG şirketinin akıllı telefon kategorisinde son dönemlerde biraz durgun olduğunu biliyoruz ancak şirket bazı projeler üzerinde de aslında çalışmalar sergilemekte. Bununla ilgili olarak şimdi önemli bir somut örnek ortaya çıktı.

Gelen son bilgiler LG’nin yeni bir girişim içerisinde olduğunu gösteriyor. Kore’den ortaya çıkan sızıntıya göre LG şirketi Wing ismini verdiği yeni bir model üzerinde çalışıyor ve bu model diğer akıllı telefonlardan pek çok noktada farklılık arz ediyor. Gelen bilgiye göre telefonun çift ekranı olacak. Ekranlardan biri ana ekranın altında bulunacak ve 4 inç büyüklüğe sahip olacak. Aynı zamanda asıl ekran 90 derece dönebilecek. Böylece telefondan yatay bir şekilde faydalanılacak.

Söz konusu modele dair paylaşılan konsept görüntülerini de hemen aşağıdan görüntüleyebilirsiniz:

Gelen bilgilere götre telefon Qualcomm Snapdragon 700 serisinden bir yonga seti kullanacak ve 64 Megapiksellik ana kamerası bulunacak. Ürünün tanıtımının ise bu yıl içerisinde yapılacağına yönelik sızıntılar da bulunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.