LG Folder 2 Nostaljik Yapısıyla Tanıtıldı ( Şık Gözüküyor )

156

Bir zamanlar kapaklı ve kızaklı telefonlar bir hayli modaydı. Kısa bir süre sonra da akıllı telefon akımı boy göstermişti ve günümüzde akıllı telefonlar piyasayı domine ediyor. Ancak eskilerin pek çok markası zaman zaman hala tuşlu nostaljik telefonlar çıkarıyor. İşte yeni tanıtılan LG Folder 2 de bunlardan biri.

Tanıtılan yeni LG Folder 2 telefonu, bundan 12 yıl kadar öncesine ait izleri taşımakta. Hem tuşlu hem de katlanabilir bir yapıya sahip olan LG Folder telefonunda Snapdragon yonga seti kullanılmış. Cihazda Snapdragon 210 işlemci ve 1 GB RAM bulunmakta. Depolama alanı ise 8 GB olup, iki ekrana sahip olması da dikkat çekiyor. Telefonun 2.8 inç büyüklüğünde QVGA ana ekranı bulunmakta olup ikinci ekranı da arka panelde ve 0.9 inç büyüklüğünde. İkinci ekran, nostalji düzeyini daha da arttırabilecek bir biçimde siyah beyaz renk tonlarında görüntü vermekte.

LG Folder 2 modelinde mütevazi bir kamera da bulunmakta. Telefonda yer alan lens 2 MP çekim yapmakta. Cihazda SOS tuşunun bulunması da dikkat çekiyor. Bu tuşa üç kez üst üste basıldığı zaman otomatik olarak acil yardım hattını arıyor.

LG Folder 2 modeli şu an sadece Güney Kore pazarı için tanıtıldı. Fiyatı 160 Dolar olarak açıklanan telefonun global çapta satışa çıkarılıp çıkarılmayacağı ise şu an için belli değil.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.