LG G7 Serisinin Fiyatları Türkiye’de Ne Durumda? Fiyatlarda Artış Oldu!

126
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Türkiye’de eskiden akıllı telefon pazarının en gözde markalarından biri olan LG, günümüzde artık eskisi kadar güvenilmiyor. Zaten belli başlı pek çok mağaza LG akıllı telefon satmayı durdurdu. Ancak LG’nin geçtiğimiz yıl oynadığı koz kesinlikle iddialıydı. Mevzu bahis koz G7 serisi..

G7 serisi dahilinde G7 Fit ve G7 ThinQ isimli oldukça iddialı iki ürün piyasaya süren LG, böylece Türkiye pazarında da önemli bir hamle sergilemiş oldu. Örneğin G7 Fit modeli ülkemizde Mate 20 Lite ile hemen hemen aynı fiyata sahip olup ondan  genel itibariyle çok daha iyi bir ürün. G7 ThinQ’ya ise hiç girmiyoruz. Bir ara G7 ThinQ, Mate 20 Lite ile neredeyse aynı fiyatlara indi ve satın alan kullanıcılar genel olarak oldukça memnun kaldı. Örnek olarak Mate 20 Lite’ı göstermemizin sebebi de son zamanalarda ülkemizde epey ilgi gösterilen bir telefon olması

OKU:  Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands Steam'de Yüzde 67 İndirimde

LG G7 Fit ve G7 ThinQ için ülkemizde her şey yolunda gibi gözükürken iki telefonun fiyatlarında da şu sıralar bir artışın gözlemlendiğini belirtmek gerekiyor. G7 ThinQ şu an en uygun fiyat açısından 3200 TL’ye bulunabiliyor. G7 Fit modeline sahip olmak için de 2200 TL ödemek gerekiyor. Üstelik bu rakam 32 GB depolama alanı için geçerli. Geçtiğimiz dönemde G7 ThinQ modelinin fiyatları 2700 TL seviyesine kadar inmişti. Şimd isie 500 TL kadar bir fiyat artışı olduğunu söyleyebiliriz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir