LG G7’nin ilk belirtisi Play Store’da!

435

Dünyadaki en önemli telefon üreticilerinden biri olan Güney Kore firması LG’nin G7 modelinin ilk detayları görünmeye başladı.

Güney Kore firması bilindiği üzere şu sıralar yeni modeli G7 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. LG’nin resmi mobil ödeme uygulaması olan LG Wallet’ın Google Play Store’daki notunda uygulamanın şu an için yalnızca LG G7’de çalışacağı anektoduna yer verildi.

LG şirketi de bu uygulama ile birlikte rekabet içerisinde bulunduğu diğer firmalar gibi mobil ödeme sistemlerine merhaba diyecek. Bunun yanı sıra; söz konusu uygulamanın LG G7 ile birlikte daha sonra üretilecek diğer modellerde de sorunsuz çalışması bekleniyor.

OKU:  Mate 20 Pro'ya Yeni Bir Güncelleme Geldi

LG’nin yeni modelinin ve mobil ödeme sisteminin önümüzdeki ay düzenlenecek olan MCW 2018’de kullanıcılara tanıtılıp kullanıcıların beğenilerine sunulması bekleniyor.

Ayrıca LG şirketinin G serisinin artık G7 ile sonlanacağı ve firmanın artık yeni piyasaya süreceği telefonlarda başka bir isim kullanacağı da dedikodular arasında yer alıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.