LG G9 Üst Segmente Değil Orta Segmente Hitap Edebilir

118

LG markası bu zamana kadar piyasaya sürdüğü G serisi akıllı telefonlarıyla üst segmenti hedefledi ancak görünen o ki artık bu durum değişkenlik gösteriyor.

LG, geçtiğimiz yıllarda hem ülkemizde hem de dünyada akıllı telefon pazarında çok önemli bir noktadaydı ancak şu sıralar eski günlerinden eser yok. G serisi de üst segmente hitap eden bir modelken son bilgilere göre artık yeni G serisi akıllı telefon LG G9 orta segmente hitap edecek. LG’nin bu doğrultuda radikal bir karara imza atmak üzere olduğunu söyleyebiliriz.

Piyasaya sürdüğü son G serisi modellerde hedeflediği satış rakamlarına ulaşamayan LG, pek çok pazardan da çekilmişti. Ülkemizde de akıllı telefon kategorisinde varlığını göstermeyen LG yeni G9 modeliyle bu kez orta segmenti hedefliyor gibi gözüküyor.

LG G9 Belli Olan Özellikleri

Gelen bilgilere göre yeni LG G9 akıllı telefonunda orta seviye yonga seti Snapdragon 765G kullanıcılacak. 6.7 inç büyüklüğünde devasa bir ekranla gelmesi beklenen telefon Full HD çözünürlük sunacak.

4000 mAh bataryayla gelecek olan LG G9, büyük olasılıkla 700 Dolar seviyesinden satılacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.