LG K41s Telefonunu Ülkemizde Satışa Çıkacak

82

LG tarafında son günlerde önemli bazı hareketlilikler yaşanıyor. Gelen son bilgiler LG K41s akıllı telefonunun ülkemizde de satışa sunulacağını gösteriyor.

LG K41s akıllı telefonunun temel görevi iyi bir kullanıcı deneyimini bütçe dostu bir fiyata sunabilmek. 6.5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğünde FullVision ekrana sahip olan model, gerçekçi bir 7.1 kanal deyimi için DTS: X 3D sinematik ses sistemi desteği sunuyor. Bu husus giriş segmente hitap eden bir model için son derece önemli. LG’yi pek çok konuda yersekte ses konusunda farkını gösterdiğini zaten biliyoruz.

LG K41s, 4.000 mAh bataryaya sahip bir model ve 3 GB RAM – 32 GB dahili depolama alanı sunuyor. Bu alanı microSD kart ile 2 TB’e kadar artırabilmek mümkün. 13 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP dörtlü arka kameraya sahip olan telefonun ön yüzünde de 8 MP standart kamera bulunuyor.

LG K41s, Temmuz ayı içerisinde ülkemizde raflardaki yerini almış olacak. Bakalım nasıl bir satış performansı sergileyecek ? Zamanla göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.