LG Q Serisi İle Daha Cazip Fiyat Sunacak

88

Akıllı telefon üreticilerinden LG, Q serisi yeni akıllı telefonlar ile gelecek olup yeni Q serisi modeller fiyat tarafında cazip olacağa benziyor.

Günümüzde orta segment akıllı telefon pazarı hareketlilik kazanmaya devam ediyor ve LG de bu doğrultuda çalışmalarına hız veren şirketlerden biri oldu. LG Q serisi ile pek çok yeni akıllı telefon sunacak olup bu modelleri orta segment için getirecek. Yapılan paylaşımlara göre LG şirketi önümüzdeki süreçte Q31 , Q32 , Q33, Q51, Q51S, Q52, Q53, Q61, Q62, Q63, Q91, Q93 gibi modeller ile gelecek. Böylece toplam 13 farklı orta segment yeni LG telefonu görebiliriz.

Hatta şu an LG Q51 modeline dair pek çok özellik sızdırıldı bile. Gelen bilgilere göre telefonda MediaTek P22 işlemci , 4.000 mAh batarya, 3 GB RAM, 6.5 inç büyüklüğünde ekran bulunacak. Telefonunun fiyatına dair ise şu an için bir bilgi bulunmuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.